Reklamní pozice premium odkaz

Jak získat půjčku zdarma

Jak získat půjčku zdarma

Ilustrační foto

Půjčky zdarma patří mezi specifické nabídky u některých poskytovatelů půjček. Jak tyto výhodné finanční produkty získat a s čím je potřeba počítat?

Jenom první půjčka

Klíčovou zásadou, která je u všech nebankovních poskytovatelů půjček zdarma je, že se musí jednat o první výpůjčku u dané společnosti. Jinými slovy tedy platí, že jakmile jste si u něj již dříve půjčilli, první půjčku zdarma nemůžete získat.

Doba splatnosti může být omezená

Pozor je třeba dát u nabízené doby splatnosti. První půjčka zdarma ji může mít omezenou, na rozdíl od běžných půjček za standardních podmínek.

Jen do určité výše

Téměř vždy je první půjčka zdarma omezena. To znamená, že vypůjčit si  nelze maximální možnou částku, která je nabízena za běžných podmínek s úroky. 

Neměnit termín splatnosti

Aby byla první půjčka zdarma zachována, musí být vrácena do doby ve smlouvě. Jakákoliv změna má obvykle za důsledek ztrátu nároku na bezúročnou půjčku.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme