Reklamní pozice premium odkaz

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 2/3

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 2/3

Ilustrační foto

Existují i SMS půjčky, které jsou zdarma

Nedílnou součástí většiny půjček na našem trhu je pochopitelně úroková sazba, nebo další věci, které následně zahrnuje RPSN. SMS půjčky však ukazují, že jak úrok, tak i roční procentuelní sazba nákladů mohou být nulové. Může za to jedno z hlavních lákadel několika současných společností, kterými je první půjčka zdarma. Jedinečná možnost, jak získat peníze.

Nejsou jenom nevýhodné

Většinou se SMS půjčky řadí do kategorie těch nevýhodných. To ale neznamená, že takové rozhodně musí být. Do popředí se dostává několik jednotlivých poskytovatelů, kteří ukazují, že si jde půjčit i výhodně. Zatímco u většiny se za půjčenou tisícikorunu platí několik stovek úroku, u těchto nejvýhodnějších průkopníků jsou to jenom desítky korun.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme