Reklamní pozice premium odkaz

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 1/3

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 1/3

Ilustrační foto

Je jich na několik desítek

Když se podíváme na daný segment úvěrových produktů blíže, musíme říci, že neustále roste. Je stále více a více nebankovních společností, které mohou tento úvěr nabídnout. I když se podmínky zpřísnili, stále lze na našem trhu najít až několik desítek společností, které SMS půjčky aktivně nabízejí všem žadatelům.

Ne vždy jsou tak rychlé

Většinou SMS půjčky lákají hlavně na rychlost. Ta ale ve skutečnosti nemusí být taková, jak se říká. Mnohé společnosti mluví o tom, že vše může být vyřízeno do několika desítek vteřin, nebo minut. Ve skutečnosti ale může dojít i k tomu, že se vše výrazným způsobem prodlouží. A co je hlavním důvodem?

·         Nutnost ověřovacího poplatku

·         Nutnost zasílání nafocených dokladů

·         Nutnost podepsat tištěnou smlouvu

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme