Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky

zobrazit

Vybíráte mezi kontokorentem a půjčkou?

Potřebujete získat nějaké peníze, protože zrovna nevycházíte? Možná právě uvažujete nad tím, jestli bude lepší zřídit si kontokorent, nebo si jít pro jednorázovou půjčku. Pojďte se s námi podívat na to, co pro vás bude výhodnější. Kontokorent Předem… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 3/3

Peníze nemusí jít jenom na účet SMS půjčky nejsou jenom bezhotovostním úvěrem. Jsou spojeny také s možností toho, že si lze peníze vybrat i hotově. Nikoliv jenom na pobočce. Možnou alternativou vyplacení je zaslání prostřednictvím poštovní poukázky… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 2/3

Existují i SMS půjčky, které jsou zdarma Nedílnou součástí většiny půjček na našem trhu je pochopitelně úroková sazba, nebo další věci, které následně zahrnuje RPSN. SMS půjčky však ukazují, že jak úrok, tak i roční procentuelní sazba nákladů… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 1/3

Je jich na několik desítek Když se podíváme na daný segment úvěrových produktů blíže, musíme říci, že neustále roste. Je stále více a více nebankovních společností, které mohou tento úvěr nabídnout. I když se podmínky zpřísnili, stále lze na… »

Jak získat půjčku zdarma

Půjčky zdarma patří mezi specifické nabídky u některých poskytovatelů půjček. Jak tyto výhodné finanční produkty získat a s čím je potřeba počítat? Jenom první půjčka Klíčovou zásadou, která je u všech nebankovních poskytovatelů půjček… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme