Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé americké hypotéky 2/2

Zajímavé americké hypotéky 2/2

Ilustrační foto

Neúčelová hypotéka UniCredit Bank

Úvěrový produkt od UniCredit Bank, který je možné použít na cokoli, bez nutnosti dokládání účelu. Nejnižší dostupnou sumou je částka 200 000 Kč, zatímco tou nejvyšší je celkem příjemných 10 milionů korun. Nutno ale přihlédnout k hodnotě nemovitosti, která bude zastavena. Lákadlem může být také to, že minimální doba splácení je už jeden jediný rok, zatímco ta nejvyšší je 20 let. Drobným negativem jsou jistě poplatky spojené s vedením a také se zřízením úvěru, stejně jako je negativem i poměrně dlouhá doba vyřízení, která může dosahovat dokonce celých dvou týdnů.

Americká hypotéka Sberbank

Celkem tento neúčelový hypoteční produkt nabídne sumu, která může začínat na částce 200 000 Kč a končí na sumě 5 000 000 Kč, které odpovídají 75 procentům tržní hodnoty nemovitosti. Nejkratší dobou splatnosti je pětileté období, zatímco nejdelší dobou je období příjemných 25 let. Čím Sberbank zaujme, to jsou určitě úrokové sazby, které začínají na hodnotě 5,69 procenta. Zaujme ale i tím, že není účtován žádný poplatek za vedení úvěrového účtu. Co ale naopak účtováno je, to je poplatek za vyřízení, stejně jako poplatek spojený s případným předčasným splacením.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: banka, hypotéka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme