Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé americké hypotéky 1/2

Zajímavé americké hypotéky 1/2

Ilustrační foto

Equa neúčelová hypotéka

Americká hypotéka od Equa bank, která je určená na nákup čehokoliv, co není nemovitým majetkem. Minimální výše úvěru, kterou Equa neúčelová hypotéka nabídne, je částka 200 000 korun českých. Maximální suma zaujme svou výší, jelikož činí celých 25 000 000 Kč. I díky tomu se tento produkt řadí mezi zajímavé americké hypotéky současné doby. Potěší i rychlost vyřízení, která činí jenom tři dny, stejně jako možnost expresního vyřízení. Splácet lze tento neúčelový úvěr od šesti, až do dvaceti let. Zaujme také jeho úroková sazba, která začíná na hodnotě 3,99 procenta. A to v souvislosti s různou dobou fixace. Negativem jsou poplatky, a to jak za vyřízení, tak i za vedení úvěrového účtu.

Zajímavé americké hypotéky od MONETA Money Bank

Tento bankovní poskytovatel zaujme hlavně tím, kolik peněz aktuálně nabízí. Minimum je 200 000 Kč, zatímco maximální výše není omezena. Konkrétně to může být 80 procent odhadní hodnoty nemovitosti. Potěší také celková charakteristika této americké hypotéky.

Sem můžeme zařadit:
·         Splatnost v rozmezí 5 – 20 let
·         Bezplatné vyřízení i vedení
·         Lákavá úroková sazba od 4,99 procenta

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: hypotéka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme