Reklamní pozice premium odkaz

Rozhodněte se: Klasická nebo americká hypotéka 2/2

Rozhodněte se: Klasická nebo americká hypotéka 2/2

Ilustrační foto

Americká hypotéka

I tento úvěrový produkt je spojený s nutností ručit nemovitostí. Jeho charakteristikou je však to, že americká hypotéka může být využita v souvislosti s nemovitostí, ale také platí, že takto být využita nemusí. Jedná se o neúčelový úvěr, který lze využít na cokoliv. Poskytují ho nejenom banky, protože je to i nebankovní segment, kde si o něho můžeme zažádat. Samozřejmě i zde ve výši několika milionů korun, s ohledem na naše potřeby.

Americká hypotéka a její výhody a nevýhody

Pozitivem je možnost libovolného využití. A to s jistotou, že není třeba účel ani nikomu říkat, ani ho dokládat. Výhodou je též možnost zvolit si z celé řady poskytovatelů bankovního i nebankovního segmentu. Nevýhodou je stejně jako v předchozím případě nutnost ručit nemovitostí, od jejíž hodnoty se může odvíjet i výše půjčky. Dále nezapomínejme také na fakt, že i když jsou úrokové sazby proti klasickým spotřebitelským půjčkám nižší, je americká hypotéka dražší, než předchozí uvedené. Nevýhodou je též to, že si vytváříme závazek třeba i na několik desítek let našeho života.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: hypotéka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme