Reklamní pozice premium odkaz

Hypotéky

zobrazit

Co jste možná nevěděli o daňových úlevách u hypoték na bydlení 2/2

Je třeba splnit zákonné podmínky I když mluvíme o hypotéce na bydlení, stále nemusí být stoprocentní, že ji lidé budou k tomuto účelu vždy užívat. I na to zákon myslí. Aby mohly být daňové úlevy skutečně poskytnuty tak, jak poskytnuty být mají,… »

Co jste možná nevěděli o daňových úlevách u hypoték na bydlení 1/2

Roli hrají úroky Pokud se jedná o daňové úlevy u hypoték na bydlení, potom nesmíme opomíjet informace o tom, s čím jsou dané úlevy vlastně přesně spojeny. Pokud je věc, která zde hraje jasnou roli, tak se jedná o úroky. A to… »

Zajímavé americké hypotéky 2/2

Neúčelová hypotéka UniCredit Bank Úvěrový produkt od UniCredit Bank, který je možné použít na cokoli, bez nutnosti dokládání účelu. Nejnižší dostupnou sumou je částka 200 000 Kč, zatímco tou nejvyšší je celkem příjemných 10 milionů korun. Nutno ale přihlédnout… »

Zajímavé americké hypotéky 1/2

Equa neúčelová hypotéka Americká hypotéka od Equa bank, která je určená na nákup čehokoliv, co není nemovitým majetkem. Minimální výše úvěru, kterou Equa neúčelová hypotéka nabídne, je částka 200 000 korun českých. Maximální suma zaujme svou výší, jelikož… »

Rozhodněte se: Klasická nebo americká hypotéka 2/2

Americká hypotéka I tento úvěrový produkt je spojený s nutností ručit nemovitostí. Jeho charakteristikou je však to, že americká hypotéka může být využita v souvislosti s nemovitostí, ale také platí, že takto být využita nemusí. Jedná se o neúčelový… »

Rozhodněte se: Klasická nebo americká hypotéka 1/2

Klasická hypotéka Jedná se o úvěrový produkt, který je dostupný výhradně jenom v bankách. Klasická hypotéka je totiž charakteristická tím, že se jedná o úvěrový produkt, který je účelový. Pomocí tohoto úvěru je totiž investováno výhradně do… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme