Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Vybíráte mezi kontokorentem a půjčkou?

Potřebujete získat nějaké peníze, protože zrovna nevycházíte? Možná právě uvažujete nad tím, jestli bude lepší zřídit si kontokorent, nebo si jít pro jednorázovou půjčku. Pojďte se s námi podívat na to, co pro vás bude výhodnější. Kontokorent Předem… »

Co jste možná nevěděli o daňových úlevách u hypoték na bydlení 2/2

Je třeba splnit zákonné podmínky I když mluvíme o hypotéce na bydlení, stále nemusí být stoprocentní, že ji lidé budou k tomuto účelu vždy užívat. I na to zákon myslí. Aby mohly být daňové úlevy skutečně poskytnuty tak, jak poskytnuty být mají,… »

Co jste možná nevěděli o daňových úlevách u hypoték na bydlení 1/2

Roli hrají úroky Pokud se jedná o daňové úlevy u hypoték na bydlení, potom nesmíme opomíjet informace o tom, s čím jsou dané úlevy vlastně přesně spojeny. Pokud je věc, která zde hraje jasnou roli, tak se jedná o úroky. A to… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 3/3

Peníze nemusí jít jenom na účet SMS půjčky nejsou jenom bezhotovostním úvěrem. Jsou spojeny také s možností toho, že si lze peníze vybrat i hotově. Nikoliv jenom na pobočce. Možnou alternativou vyplacení je zaslání prostřednictvím poštovní poukázky… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 2/3

Existují i SMS půjčky, které jsou zdarma Nedílnou součástí většiny půjček na našem trhu je pochopitelně úroková sazba, nebo další věci, které následně zahrnuje RPSN. SMS půjčky však ukazují, že jak úrok, tak i roční procentuelní sazba nákladů… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 1/3

Je jich na několik desítek Když se podíváme na daný segment úvěrových produktů blíže, musíme říci, že neustále roste. Je stále více a více nebankovních společností, které mohou tento úvěr nabídnout. I když se podmínky zpřísnili, stále lze na… »

Zajímavé americké hypotéky 2/2

Neúčelová hypotéka UniCredit Bank Úvěrový produkt od UniCredit Bank, který je možné použít na cokoli, bez nutnosti dokládání účelu. Nejnižší dostupnou sumou je částka 200 000 Kč, zatímco tou nejvyšší je celkem příjemných 10 milionů korun. Nutno ale přihlédnout… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme