Reklamní pozice premium odkaz

Vybíráme notáře 3/3

Vybíráme notáře 3/3

Ilustrační foto

Co všechno umí notář

K notáři lidé nejčastěji chodí ověřit podpis, protože pokud je z jistých důvodů notářsky ověřený podpis nutný, pak je také potřeba navštívit právě notářskou kancelář. Často se jedná o zastupování jedince jiným jedincem, a tak ověření plné moci aj. notář mimo ověření podpisů ověřuje i správnost losování u loterie, což je veřejné losování v soutěži. Notář udělá zápis o tom, že slosování proběhlo standardním způsobem.

Jak nenaletět a vybrat správně

Vybrat dobrého notáře nebude asi složité, vzhledem k tomu, že se jedná o zástupce zákona, který musí jednat v souladu se zákonem i za postupu, že se to nebude danému jedinci, klientovi líbit. Nenaletět na falešného notáře lze snadno odhalit – na stránkách notářské komory správnost údajů notářské kanceláře ověřit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: právo

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme