Reklamní pozice premium odkaz

Jaké obytné vozy dnes frčí 2/2

Jaké obytné vozy dnes frčí 2/2

Ilustrační foto

Integrál

Typ obytného vozu s označením integrál je auto, které má spojenou kabinu řidiče s obytnou částí a tvoří vlastně jeden prostor. Toto auto je vhodné spíše pro dvojici, nižší počet osob, ale dá se i uzpůsobit pro více lidí. Auto má skvělí jízdní vlastnosti a je prostorné. To, co je však nevýhodou voze, je vyšší pořizovací cen, která je v průměru a v porovnání s jinými typy obytných aut vyšší. Co také stojí většinou více, bez ohledu na značku vozu, jsou vyšší servisní náklady. Mezi nevýhody vozu patří i nemožnost kvůli výšce, parkovat v garážích. Všechny tyto vlastnosti vedou k porovnávání obytných vozů mezi s sebou, a tak snížení popularity tohoto typu.

Vestavba

Dost se v poslední době zpopularizovalo vestavování klasických dodávek. Je to především výhodou pro to, že klasické dodávkové vozy mohou řídit i držitelé řidičského oprávnění typu B. jsou to jakoby klasická auta, takže i rychlost může být vyšší, výhodou je také nižší spotřeba a možnost parkovat v garážích. To, co je bráno jako mínus vestavby je především menší prostor.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: obytné vozy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.