Reklamní pozice premium odkaz

Jaké karavany dnes frčí 2/2

Jaké karavany dnes frčí 2/2

Ilustrační foto

Stylové karavany

Kdo si potrpí na styl, může volit i stylové provedení karavanů, které v současnosti na trhu je. Dříve nebylo tolik možností, ale nyní je naštěstí doba jinde i co se týče oblasti karavanů. Stylové karavany jsou na první pohled zcela odlišné, ale i interiér je tvořen tak, aby nabídl co největší komfort pro obývání. Kladem je zejména důraz na plochu na spaní. Nejsou zde úložné prostory, karavan je skutečně tvořen pro osoby, které nepotřebují mnoho vybavení a spíše si chtějí čas dovolené a pobývání v karavanu užít a nemít zničená záda po spánku.

Americké karavany

I přesto, že zatím u nás nejsou tolik vidět, rozhodně zaujmou, jakmile se právě někde objeví. Americké karavany jsou typicky „zakulacené", stříbrné barvy. V Americe běžný standard, ale v našich podmínkách zatím ne. Poskytují vysoký komfort pro obývání.

Karavany na pěti kolech

Popularitu si určitě zasloužili i karavany na pěti kolech, které u nás ještě před pár lety nebyly vidět, ale ze zahraničí se k nám postupně dostávání. Důvodem je především i to, že vybavení je luxusní na podmínky karavanu, a tak nabízí komfort, který je vyžadován. Navíc je možno tento karavan tahat i běžným vozem, který k tomu splňuje podmínky připojení.

Malé sklolaminátové karavany

Výhodou karavanů ze sklolaminátu je to, že jsou lehké. Nenavyšují tak výhradně spotřebu vozu, naopak se snáze ovládají. Nicméně je potřeba uvědomit si, že co se týče komfortu, jsou tyto karavany příliš skoupé.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: karavany

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.