Reklamní pozice premium odkaz

Jaké karavany dnes frčí 1/2

Jaké karavany dnes frčí 1/2

Ilustrační foto

Klasické karavany

Klasické karavany asi jen tak z trhu nezmizí. Jsou populární především pro prostor, který nabízí v kombinaci s pořizovací cenou. V interiéru je nejen prostor pro spaní, ale především koupelna i WC a kuchyňská pracovní deska se sporákem. Takový karavan je podle velikosti určen pro dokonce až šest osob, ideální tak pro dovolenou s dětmi. Klasické karavany jsou vybaveny jednoduchou nápravou, což je sice méně stabilní, než u dvojité nápravy, ale zato se lépe s karavanem manévruje.

Skládací karavany

Dost vyhledávané se staly v poslední době skládací karavany. Jsou ideální pro jízdu, poněvadž jsou při jízdě nízké, šetří tak i spotřebu vozu a jsou méně náročné pro uskladnění. Nicméně nevýhodou je jejich nutnost složení před použitím. Tato vlastnost může být nepříjemná. Každopádně je potřeba zvážit celkově vlastnosti takového skládacího karavanu a také charakterizovat přesně to, co od karavanu je očekáváno. Příprava karavanu pro obývání zabere dost času, ale zase velkou výhodou je právě přeprava karavanu.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: karavany

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.