Reklamní pozice premium odkaz

Jak vybrat a koupit toner?

Jak vybrat a koupit toner?

Ilustrační foto

Někomu se může zdát článek o tom, jak nakoupit správný toner, zcela nezajímavý. Jenže když se nad problémem hlouběji zamyslíte, možná zjistíte, že opak je pravdou. Tonery většina uživatelů tiskáren nekupuje každý den. Buď mají tiskárnu doma a používají ji málo, nebo se jedná o firemní pracovní prostředek, o který se stará někdo jiný. Takže když dojde na situaci, kdy si musí člověk toner zajistit sám, má problém.

Jaké jsou hlavní kroky při nákupu toneru

  1. Nejprve je nutné zjistit, jakou tiskárnu vlastně máte. Měli byste si zjistit výrobce a model. Teprve potom si můžete pořídit např. správný cartridge HP. Pomoci vám může i to, když budete vědět, zda se jedná o inkoustovou, jehličkovou nebo laserovou tiskárnu. Prioritou je sice samotný model tiskárny, ale v eshopech jsou tonery často tříděné právě podle způsobu tisku.

  2. Dále byste se měli podívat i na samotnou náplň v tiskárně. Ve většině případů je na ní uvedeno označení. Jedná se obvykle o kombinaci čísel a písmen. I podle toho lze hledat cardridge za skvělé ceny.

  3. Třetím krokem by mělo být ujasnění, zda budete kupovat originální nebo neoriginální výrobek. Rozdíl může být nejenom v ceně, ale také v kvalitě tisku. Všimněte si i počtu stran, který dokáže nabízená náplň do tiskárny vytisknout. Teprve pak se můžete seriózně rozhodnout, jaký si koupíte cartridge do tiskárny Canon, Epson, HP apod.

Jestliže už víte vše, co jsme uvedli v předchozím textu, přichází řada na samotný nákup. Ve většině případů je naprosto jasné, že nejlepší ceny seženete na internetových obchodech. Proto by první kroky měly směrovat k počítači, kde si uděláte důkladnou analýzu toho, co současný online trh nabízí. Tam si vyberete nejlevnější výrobek od spolehlivého eshopu a počkáte na doručení. Pokud chcete být hodně důkladní, můžete navštívit i nějakou kamennou prodejnu. Může totiž cenově překvapit a být levnější, než online obchody.

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: pr

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.