Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Vybíráme notáře 3/3

Co všechno umí notář K notáři lidé nejčastěji chodí ověřit podpis, protože pokud je z jistých důvodů notářsky ověřený podpis nutný, pak je také potřeba navštívit právě notářskou kancelář. Často se jedná o zastupování jedince jiným jedincem, a tak… »

Vybíráme notáře 2/3

Kde hledat notáře Protože notářských kanceláří existuje omezené množství, není ani tak složité vyhledat na internetových stránkách příslušných orgánů. Notáře jmenuje výhradně vláda České republiky, resp. jej jmenuje ministr spravedlnosti na základě vyhraného… »

Vybíráme notáře 1/3

Dát na dobrou radu Nejlepší možnou variantou, jak najít schopného notáře, je dát na doporučení vlastních známých. Je jistě často velice náhodné mít známé, kteří mají zkušenost s dobrou notářskou kanceláří, protože notář musí jednat vždy v záležitosti… »

Jaké karavany dnes frčí 2/2

Stylové karavany Kdo si potrpí na styl, může volit i stylové provedení karavanů, které v současnosti na trhu je. Dříve nebylo tolik možností, ale nyní je naštěstí doba jinde i co se týče oblasti karavanů. Stylové karavany jsou na první pohled… »

Jak vybrat a koupit toner?

Někomu se může zdát článek o tom, jak nakoupit správný toner, zcela nezajímavý. Jenže když se nad problémem hlouběji zamyslíte, možná zjistíte, že opak je pravdou. Tonery většina uživatelů tiskáren nekupuje každý den. Buď mají tiskárnu doma a používají… »

Jaké karavany dnes frčí 1/2

Klasické karavany Klasické karavany asi jen tak z trhu nezmizí. Jsou populární především pro prostor, který nabízí v kombinaci s pořizovací cenou. V interiéru je nejen prostor pro spaní, ale především koupelna i WC a kuchyňská pracovní deska… »

Jaké obytné vozy dnes frčí 2/2

Integrál Typ obytného vozu s označením integrál je auto, které má spojenou kabinu řidiče s obytnou částí a tvoří vlastně jeden prostor. Toto auto je vhodné spíše pro dvojici, nižší počet osob, ale dá se i uzpůsobit pro více lidí. Auto má skvělí… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme