Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Vybíráte mezi kontokorentem a půjčkou?

Potřebujete získat nějaké peníze, protože zrovna nevycházíte? Možná právě uvažujete nad tím, jestli bude lepší zřídit si kontokorent, nebo si jít pro jednorázovou půjčku. Pojďte se s námi podívat na to, co pro vás bude výhodnější. Kontokorent Předem… »

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Tomáš Čupr

Velice známé jméno v oblasti start-upu je Tomáš Čupr, velice úspěšný podnikatel a také zakladatel star-upu v ČR. Tomáš Čupr je úspěšným zakladatele start-upu, jako je slevomat, nebo damejidlo a rohlik.cz. všechno jsou to známé značky a tak… »

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Oliver Dlouhý

Oliver Dlouhý, velice úspěšný jedinec, který má neméně úspěšné nevlastní bratra, i když v jiném oboru. Jedná se o herce Vladimíra a Michala Dlouhého, kteří jsou tak nevlastními staršími bratry úspěšného podnikatele a zakladatele start-upu… »

Finanční poradenství nabízí každému svobodu a možnost zajímavých výdělků. Navíc v tom nejste sami!

Stát se finančním poradcem je určitě jednou ze zajímavých možností, jak se postavit na vlastní nohy. Jedná se o podnikání, které vyžaduje nejenom schopnost komunikace a pro klientský přístup, ale i znalosti a ochotu se neustále vzdělávat. Jedině tak bude… »

Vybíráme velkoobchod 3/3

Hledání informací o velkoobchodu Předem je tak rozhodně potřeba si všechno potřebné zjistit a rozhodně nic neponechat náhodě. Přece jen spolupráce s velkoobchodem se předpokládá, že bude fungovat delší čas. Podstatné informace o historii… »

Vybíráme velkoobchod 2/3

Jak hledat informace o společnosti Nejen cena a výhody při dopravě zboží, ale i samotná společnost, která velkoobchod provozuje je důležitou značkou, a tak také kritériem, na základě, kterého bude o dodavateli, tedy velkoobchodu… »

Vybíráme velkoobchod 1/3

Proč si dát s výběrem velkoobchodu práci Spolupráce s dodavatelem, respektive velkoobchodem je obvykle na delší pokračování než klasický nákup. I to, že při nákupu u velkoobchodu se předpokládá, že si odběratel společně s dodavatelem, tedy… »

Vybíráme notáře 3/3

Co všechno umí notář K notáři lidé nejčastěji chodí ověřit podpis, protože pokud je z jistých důvodů notářsky ověřený podpis nutný, pak je také potřeba navštívit právě notářskou kancelář. Často se jedná o zastupování jedince jiným jedincem, a tak… »

Vybíráme notáře 2/3

Kde hledat notáře Protože notářských kanceláří existuje omezené množství, není ani tak složité vyhledat na internetových stránkách příslušných orgánů. Notáře jmenuje výhradně vláda České republiky, resp. jej jmenuje ministr spravedlnosti na základě vyhraného… »

Vybíráme notáře 1/3

Dát na dobrou radu Nejlepší možnou variantou, jak najít schopného notáře, je dát na doporučení vlastních známých. Je jistě často velice náhodné mít známé, kteří mají zkušenost s dobrou notářskou kanceláří, protože notář musí jednat vždy v záležitosti… »

Světově nejúspěšnější akcie 2/2

Alphabet Konglomerát, který vznikl pod hlavičkou Google patří mezi společnosti s celosvětovou působností. Jeho cílem je zajistit lepší prostor pro podnikání v internetových službách Googlu a připravit tak půdu i pro další společnosti, které… »

Světově nejúspěšnější akcie 1/2

Stanley Black & Decker Společnost, která byla založena před 175 lety v americkém Connecticutu se původně jmenovala The Stanley Works. Sloučením s Black & Decker vznikla v roce 2010 dnes úspěšná firma Stanley Black & Decker. Předmětem její… »

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 2/2

Pioneer Natural Resources Jeden z předních výrobců a producentů ropy a zemního plynu v Texasu je právě společnost Pioneer Natural Resources. Vlastní zde nejrozsáhlejší pozemky, na nichž může těžba tohoto nerostného bohatství pokračovat i desítky… »

Bez čeho se při obchodování se zahraničím určitě neobejdete?

Česká republika je pro obchodníky relativně malý trh. A v případě, že chcete rozjet opravdu úspěšný a výdělečný byznys, tak je vždy lepší, když svoje zaměření rozšíříte i do zahraničí. To platí nejenom pro export, ale i import. V cizině… »

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 1/2

Delta Air Lines Mezi jednu z nejúspěšnějších společností na světě, co se akcií týká, patří bezesporu Delta Air Lines. Tento přední letecký dopravce, který působí zejména na území Spojených států, existuje již od roku 1924. Svou činnost však vykazuje… »

Nejúspěšnější stříbrné mince 2/2

Kennedyho stříbrný půldolar Jako vzpomínka na prezidenta J.F. Kennedyho, vznikl stříbrný půldolar s jeho podobiznou, který patří mezi nejoblíbenější americké mince vůbec. Přitažlivý je nejen příběh onoho dolaru, který vznikl jako vzpomínka na prezidenta… »

Nejúspěšnější stříbrné mince 1/2

Slavný stříbrný dolar Zřejmě nejvzácnějším dolarem na světě je Flowing Hair Dollar, který je označován jako úplně první stříbrný dolar, který vydala americká vláda. Vyroben byl v roce 1794. Ražba těchto mincí byla velmi zdlouhavá, a tak vzniklo… »

Jak se prosadit v podnikání? I za pomoci telemarketingu

Cest, jak se prosadit v podnikání, existuje mnoho. To si může každý potvrdit tím, že se podívá do knihkupectví. Na toto téma je k dispozici poměrně velký výběr knižních publikací. Většina z nich se shodne na tom, že vedle vlastního odhodlání, elánu, schopností… »

Které stříbrné mince jsou považovány za nejúspěšnější? 2/2

Javorový list Stříbrná kanadská mince nazvaná Javorový list, patří mezi legendy světové numismatiky z několika důvodů. Kanadská královská mincovna ji razí již od roku 1988, a to každoročně. Jedná se o minci, která obsahuje nejvyšší obsah stříbra… »

Které stříbrné mince jsou považovány za nejúspěšnější? 1/2

Dolar míru Americké stříbrné mince jsou velice oblíbené nejen na území Spojených států. Mezi jeden takový vyhledávaný stříbrňák patří Peace Dollar, tedy dolar míru. Za zrodem této nejen krásné, ale i zajímavé mince stál redaktor amerického časopisu… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme