Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Světově nejúspěšnější akcie 2/2

Alphabet Konglomerát, který vznikl pod hlavičkou Google patří mezi společnosti s celosvětovou působností. Jeho cílem je zajistit lepší prostor pro podnikání v internetových službách Googlu a připravit tak půdu i pro další společnosti, které… »

Světově nejúspěšnější akcie 1/2

Stanley Black & Decker Společnost, která byla založena před 175 lety v americkém Connecticutu se původně jmenovala The Stanley Works. Sloučením s Black & Decker vznikla v roce 2010 dnes úspěšná firma Stanley Black & Decker. Předmětem její… »

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 2/2

Pioneer Natural Resources Jeden z předních výrobců a producentů ropy a zemního plynu v Texasu je právě společnost Pioneer Natural Resources. Vlastní zde nejrozsáhlejší pozemky, na nichž může těžba tohoto nerostného bohatství pokračovat i desítky… »

Bez čeho se při obchodování se zahraničím určitě neobejdete?

Česká republika je pro obchodníky relativně malý trh. A v případě, že chcete rozjet opravdu úspěšný a výdělečný byznys, tak je vždy lepší, když svoje zaměření rozšíříte i do zahraničí. To platí nejenom pro export, ale i import. V cizině… »

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 1/2

Delta Air Lines Mezi jednu z nejúspěšnějších společností na světě, co se akcií týká, patří bezesporu Delta Air Lines. Tento přední letecký dopravce, který působí zejména na území Spojených států, existuje již od roku 1924. Svou činnost však vykazuje… »

Nejúspěšnější stříbrné mince 2/2

Kennedyho stříbrný půldolar Jako vzpomínka na prezidenta J.F. Kennedyho, vznikl stříbrný půldolar s jeho podobiznou, který patří mezi nejoblíbenější americké mince vůbec. Přitažlivý je nejen příběh onoho dolaru, který vznikl jako vzpomínka na prezidenta… »

Nejúspěšnější stříbrné mince 1/2

Slavný stříbrný dolar Zřejmě nejvzácnějším dolarem na světě je Flowing Hair Dollar, který je označován jako úplně první stříbrný dolar, který vydala americká vláda. Vyroben byl v roce 1794. Ražba těchto mincí byla velmi zdlouhavá, a tak vzniklo… »

Jak se prosadit v podnikání? I za pomoci telemarketingu

Cest, jak se prosadit v podnikání, existuje mnoho. To si může každý potvrdit tím, že se podívá do knihkupectví. Na toto téma je k dispozici poměrně velký výběr knižních publikací. Většina z nich se shodne na tom, že vedle vlastního odhodlání, elánu, schopností… »

Které stříbrné mince jsou považovány za nejúspěšnější? 2/2

Javorový list Stříbrná kanadská mince nazvaná Javorový list, patří mezi legendy světové numismatiky z několika důvodů. Kanadská královská mincovna ji razí již od roku 1988, a to každoročně. Jedná se o minci, která obsahuje nejvyšší obsah stříbra… »

Které stříbrné mince jsou považovány za nejúspěšnější? 1/2

Dolar míru Americké stříbrné mince jsou velice oblíbené nejen na území Spojených států. Mezi jeden takový vyhledávaný stříbrňák patří Peace Dollar, tedy dolar míru. Za zrodem této nejen krásné, ale i zajímavé mince stál redaktor amerického časopisu… »

Stříbrné mince, které patří mezi nejúspěšnější 2/2

Slon africký Oblíbená sběratelská a investiční mince s názvem Africká divočina patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější stříbrné mince. African Wildlife byla vydána i ve speciální výroční verzi k deseti letům existence této mince. Kolekce jedenácti… »

Jak se zviditelnit?

Uspět na podnikatelském trhu je poměrně složité. A to nezávisle na oboru, jakému se věnujete. Vedle kvalitních služeb a výrobků, vstřícnosti k zákazníkům a mnoha dalších věcí je potřeba vše podpořit správně zvolenou propagací. Reklama… »

Stříbrné mince, které patří mezi nejúspěšnější 1/2

Pražské groše Jednou ze slavných historických mincí pocházejících z našeho území je stříbrná mince, která byla vydávána králem Ladislavem Pohrobkem po jeho nástupu na trůn. Je považována za nejslavnější historickou minci u nás. V dané době bylo… »

Nejúspěšnější české pamětní medaile 3/3

Krásy naší vlasti Medaile, na nichž jsou vyobrazeny přírodní či architektonické skvosty naší země, patří taktéž mezi žádané. Platinová série a památkami UNESCO zahrnuje třeba krásy Kroměříže a Lednicko-valtického areálu, stříbrné medaile zachycují… »

Nejúspěšnější české pamětní medaile 2/3

Válečná tématika Medaile zobrazující slavné bitvy či zásadní okamžiky našich dějin bývají také často předmětem zájmu. Stříbrné medaile obsahují kupříkladu motiv legendární bitvy u Kolína, zlaté pak třeba vyobrazení bitvy u Hradce Králové. Autorem… »

Založit firmu není věda. Přesto byste to neměli podcenit!

Jestliže se chystáte založit firmu, měli byste vědět, že i sebemenší krok vám může ovlivnit její ziskovost. Samozřejmě to nemusí platit vždycky. Zejména pokud máte zajímavý byznys plán, který aktuálně nemá adekvátní konkurenci. Takových podnikatelských… »

Nejúspěšnější české pamětní medaile 1/3

Historické medaile Mezi velice oblíbené pamětní medaile patří ty s historickou tématikou. Jsou vydávány celé série, které na sebe navazují a lze si tak snadno vytvořit ucelenou a také krásnou a hodnotnou sbírku. Mezi české historické skvosty… »

Nejúspěšnější pamětní medaile ve světě 2/2

Medaile Ben Hur Live Zajímavou pamětní medailí je dozajista ta, která oslavuje divadelní představení Ben Hur Live. U jejího zrodu stála anglická královská mincovna, která netradičně vydala medaili v tomto duchu. Legendární román, který byl také… »

Nejúspěšnější pamětní medaile ve světě 1/2

Francouzská pamětní medaile Historické události jsou na pamětních medailích asi nejčastější tématikou. Výjimkou není ani medaile, která vzpomíná na události, které následovaly atentátu na Františka Ferdinanda d´Este. Medaile, která byla udělována jako… »

Začít rychle podnikat není sen

Nemalá část potenciálních podnikatelů váhá se zahájením vlastního byznysu, protože se obávají komplikací a prodlev spojených se zahájením podnikání. Naštěstí se doba posunula někam jinam a rychlý start není žádná utopie. A to různým byrokratickým… »

zobrazit