Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Jaké karavany dnes frčí 2/2

Stylové karavany Kdo si potrpí na styl, může volit i stylové provedení karavanů, které v současnosti na trhu je. Dříve nebylo tolik možností, ale nyní je naštěstí doba jinde i co se týče oblasti karavanů. Stylové karavany jsou na první pohled… »

Jak vybrat a koupit toner?

Někomu se může zdát článek o tom, jak nakoupit správný toner, zcela nezajímavý. Jenže když se nad problémem hlouběji zamyslíte, možná zjistíte, že opak je pravdou. Tonery většina uživatelů tiskáren nekupuje každý den. Buď mají tiskárnu doma a používají… »

Jaké karavany dnes frčí 1/2

Klasické karavany Klasické karavany asi jen tak z trhu nezmizí. Jsou populární především pro prostor, který nabízí v kombinaci s pořizovací cenou. V interiéru je nejen prostor pro spaní, ale především koupelna i WC a kuchyňská pracovní deska… »

Nevíte, jestli se stát živnostníkem nebo vlastníkem sro? Poradíme vám!

Toto klíčové rozhodnutí vám může ulehčit podnikání na mnoho let. Podmínky pro živnostníky a majitele právnických společností jsou od sebe dost odlišné. Některé z nich vám nyní prozradíme. 5 hlavních důvodů Důvěryhodnost – právnická osoba… »

Jaké obytné vozy dnes frčí 2/2

Integrál Typ obytného vozu s označením integrál je auto, které má spojenou kabinu řidiče s obytnou částí a tvoří vlastně jeden prostor. Toto auto je vhodné spíše pro dvojici, nižší počet osob, ale dá se i uzpůsobit pro více lidí. Auto má skvělí… »

Má smysl přemýšlet o podnikání v cizině nebo z ciziny?

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď. Nejprve je totiž nutné si vyjasnit několik záležitostí, kterým se bude věnovat náš článek. 1. Co myslíte podnikáním v cizině Existují totiž dva významy, které je nutné odlišit. Podnikat v cizině… »

Jaké obytné vozy dnes frčí 1/2

Alkovna Obecně klasickým obytným vozem je tak zvaná alkovna, což je sice označení obytného vozu, ale jedná se vlastně o prostor na spaní, který je umístěn nad kabinou řidiče. Podle něj se tak nejtypičtější obytný vůz nazván. Velkou výhodou tohoto… »

Online svět je velmi rychlý, proto s realizací nápadu neváhejte

Dnešní doba je velmi rychlá a pro svět internetu to platí dvojnásob. Pokud si to včas uvědomíte, jedině dobře. V opačném případě se vám může stát, že skvělý nápad pro online podnikání zrealizuje někdo před vámi. Proto se vyplatí začátek podnikání… »

Základní informace o podnikání právnických osob 2/2

Ručí do výše svého kapitálu Nejznámější formou podnikání jako právnická osoba je společnost s ručením omezením. Ta má jednu velkou výhodu, která se týká ručení. To je realizováno jenom do výše základního kapitálu. To se hodí hlavně v případě odpovědnosti… »

Základní informace o podnikání právnických osob 1/2

Vystupuje sama za sebe Podnikání právnických osob je unikátní hlavně v tom, že i když danou firmu může vlastnit několik různých lidí, a další v ní jsou jakkoliv jinak zapojeny, hrají zde jenom minimální roli. A to proto, že právnická osoba… »

Základní informace o podnikání fyzických osob 2/2

Účetnictví nemusí být složití Živnostenské oprávnění umožňuje několik cest, jak vést účetnictví. Hitem je takzvaná daňová evidence, kdy není problém vést jenom příjmy a výdaje. A ani ty nemusí být nutné, jelikož v mnoha oborech lze uplatnit… »

Základní informace o podnikání fyzických osob 1/2

Mají na výběr několik variant Současné fyzické osoby, které se rozhodnou vydat se do podnikatelského světa, mají na výběr hned několik variant, kterými se mohou vydat. Vybrat si mohou podle svého uvážení, ale i podle toho, co jim v souvislosti s oborem… »

Důležité rady o investování pro začátečníky 2/2

Vyberte si oblast, které alespoň lehce rozumíte V rámci investic je dobré mít základní znalosti o druhu investice, ale i o trhu. Je dobré na začátku vybírat takové, o kterých alespoň lehké a základní povědomí máte. Nastudovat další… »

Důležité rady o investování pro začátečníky 1/2

Mějte trpělivost Investování je sice cestou, která vede ke zhodnocení finančních prostředků, ale je třeba říci, také to, že se jedná cestu, která je pozvolná. Rozhodně je třeba při investování vytrvat, jelikož to není aktivita na pár měsíců. Správné… »

Co jste možná nevěděli o daňových úlevách u hypoték na bydlení 2/2

Je třeba splnit zákonné podmínky I když mluvíme o hypotéce na bydlení, stále nemusí být stoprocentní, že ji lidé budou k tomuto účelu vždy užívat. I na to zákon myslí. Aby mohly být daňové úlevy skutečně poskytnuty tak, jak poskytnuty být mají,… »

Co jste možná nevěděli o daňových úlevách u hypoték na bydlení 1/2

Roli hrají úroky Pokud se jedná o daňové úlevy u hypoték na bydlení, potom nesmíme opomíjet informace o tom, s čím jsou dané úlevy vlastně přesně spojeny. Pokud je věc, která zde hraje jasnou roli, tak se jedná o úroky. A to… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 3/3

Peníze nemusí jít jenom na účet SMS půjčky nejsou jenom bezhotovostním úvěrem. Jsou spojeny také s možností toho, že si lze peníze vybrat i hotově. Nikoliv jenom na pobočce. Možnou alternativou vyplacení je zaslání prostřednictvím poštovní poukázky… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 2/3

Existují i SMS půjčky, které jsou zdarma Nedílnou součástí většiny půjček na našem trhu je pochopitelně úroková sazba, nebo další věci, které následně zahrnuje RPSN. SMS půjčky však ukazují, že jak úrok, tak i roční procentuelní sazba nákladů… »

Co jste možná nevěděli o SMS půjčkách 1/3

Je jich na několik desítek Když se podíváme na daný segment úvěrových produktů blíže, musíme říci, že neustále roste. Je stále více a více nebankovních společností, které mohou tento úvěr nabídnout. I když se podmínky zpřísnili, stále lze na… »

Jak připravit firmu na prodej 2/2

Nechte si vypracovat dohodu o mlčenlivosti Pamatujte, že firmu určitě budete nabízet více zájemcům. Pokud nechcete, aby se citlivé informace dostaly ven, do nepovolaných rukou, mějte sepsanou dohodu o mlčenlivosti. Kdokoliv bude chtít znát… »

zobrazit