Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé investiční nápady 2/2

Zajímavé investiční nápady 2/2

Ilustrační foto

Aplikace ZÁCHRANKA

I tento investiční nápad spadá do kategorie zajímavých mobilních aplikací. Navíc do těch, které dokážou dokonce i zachránit životy. Danou aplikaci je možné mít v mobilním telefonu třeba jenom za účelem toho, aby bylo možné vyhledat například nejbližší lékařské nebo zubní pohotovosti, nebo i nonstop otevřené lékárny.

Primární prospěšnost dané aplikace je ale využitelná hlavně ve chvíli, kdy se skutečně stane událost, která ohrožuje na životě. V takovém případě daná aplikace umí:
· Kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu
· Odeslat přesné informace o poloze
· Odeslat další potřebné důležité informace

Investiční nápad Ridelo

Projekt jasně zacílený na uživatele chytrých mobilních telefonů a také na vášnivé cyklisty. Jak mohou být obě skupiny propojeny? Zajímavý investiční nápad Ridelo je totiž produktem, který by se dal označit jako cyklo nabíječka pro mobilní zařízení. Pomocí daného produktu lze vyrábět energii potřebnou pro nabíjení mobilního telefonu čistě a ekologicky, a přitom nebude jakkoliv výrazně snižován komfort jízdy, spojený s nutností výraznější fyzické aktivity, nebo spojený s případným vyšším hlukem, který by během samotné jízdy mohl vznikat.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání, peníze, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme