Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé investiční nápady 1/2

Zajímavé investiční nápady 1/2

Ilustrační foto

Neuron soundware -zajímavá investice

Zajímavý startup, který je postavený na umělé inteligenci, které dokáže jednoduše rozeznávat, ale dokáže hlavně rozumět jednotlivým zvukům. Startup Neuron soundware patří mezi zajímavé investiční nápady hlavně z toho důvodu, že využitelnost dané umělé inteligence dokáže být celkem rozsáhlá.

Primárně potom v segmentu různých průmyslových zařízení, kde je možné daný software využít pro unikátní audio diagnostiku. Právě to, že se u strojů objevují nestandardní zvuky a vibrace může být předzvěst budoucí závady. A Neuron soundware je dokáže odhalit a identifikovat. Za zajímavé investiční nápady je považován i projekt

Locaid.me

Jedná se o unikátní mobilní aplikaci, která je zaměřena nejenom na detekci krizových situací, ale je zaměřena také na její mapování. Kdo aplikaci Locaid.me využívá, ten může být v případě takové situace navigován na potřebná místa v konkrétní budově, nebo v rámci konkrétního místa. Těmi místy je třeba prostor kde jsou umístěny hasicí přístroje, stejně jako jde o únikové východy, nebo místa kde jsou uloženy lékárničky. Celá cesta navíc zohledňuje konkrétní oblast rizika, které se majitel aplikace přirozeně vyhne.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme