Reklamní pozice premium odkaz

Světově nejúspěšnější akcie 2/2

Světově nejúspěšnější akcie 2/2

Ilustrační foto

Alphabet

Konglomerát, který vznikl pod hlavičkou Google patří mezi společnosti s celosvětovou působností. Jeho cílem je zajistit lepší prostor pro podnikání v internetových službách Googlu a připravit tak půdu i pro další společnosti, které se v internetovém prostředí přímo nepohybují.

Akcie této firmy pak rovněž patří mezi nejúspěšnější v celosvětovém měřítku. Aktuálně se pohybují okolo hranice 1 200 dolarů a mají stále vzrůstající tendenci. Už nyní je možné konstatovat, že zisky společnosti jsou nyní na velmi slušné úrovni, kdy stále nebyl vyčerpán celkový potenciál.

Applied Materials

Americká společnost Applied Materials, Inc. se zaměřuje na dodávku vybavení, služeb a software pro výrobu integrovaných čipů do elektroniky, dále plochých displejů určených pro počítače, chytré telefony či televize a další produkty. Kalifornská firma si dobře stojí také co se akcií a obchodování s nimi týče. I když nedávno došlo k jejich oslabení a v současné době se pohybují okolo částky 50 dolarů, očekává se jejich návrat na výsluní v horizontu zhruba dvou let. Analytici dokonce předpovídají, že se dá očekávat jejich vzrůst na částku 70 USD.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: akcie, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme