Reklamní pozice premium odkaz

Světově nejúspěšnější akcie 1/2

Světově nejúspěšnější akcie 1/2

Ilustrační foto

Stanley Black & Decker

Společnost, která byla založena před 175 lety v americkém Connecticutu se původně jmenovala The Stanley Works. Sloučením s Black & Decker vznikla v roce 2010 dnes úspěšná firma Stanley Black & Decker. Předmětem její činnosti je zejména výroba profesionálního elektrického nářadí světoznámé značky DeWalt, ale také ručního tesařského, stavebního či truhlářského nářadí a dalších v průmyslu užívaných nástrojů a přípravků.

Ve světě obchodování s akciemi patří tato společnost mezi nejúspěšnější na světě. Investoři jsou jistě s hospodářskými výsledky firmy spokojeni a vize do budoucna jsou také poměrně optimistické. Cena akcií společnosti Stanley Black & Decker se v současné době pohybuje kolem 130 dolarů, s tím, že cena dlouhodobě pozvolna klesá.

Ally Financial

Tato bankovní holdingová společnost se sídlem v Detroitu patří mezi největší banky na území USA. Společnost se zabývá poskytováním finančních služeb, mezi které patří online bankovnictví, leasingy, pojištění, hypotéky a další.

V oblasti akcií je možné tuto firmu hodnotit jako nejlevnější s ohledem na jejich cenu v porovnání s dalšími velkými giganty. Aktuální cena akcií se pohybuje kolem částky 26 dolarů, což nebývá u takto velkých korporací zvykem. Přesto akcie patří mezi stabilní a pro investory atraktivní, jelikož patří velmi silné společnosti. Analytici navíc předpokládají nárůst zisků této firmy a s tím i růst ceny akcií.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: akcie

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme