Reklamní pozice premium odkaz

Nejúspěšnější zlaté cihly 2/2

Nejúspěšnější zlaté cihly 2/2

Ilustrační foto

Oblíbená klasika i limitované edice

Jednou z největších světových firem na zpracování drahých kovů je Agor-Heraeus SA. Jedná se o švýcarskou společnost, jejíž produkty se prodávají po celém světě. I u nás je jednoznačně nejprodávanější značkou investičního zlata. Cihly jsou k dostání jak v klasickém provedení, které je označeno logem výrobce, zemí původu, hmotností, ryzostí, puncem a výrobním číslem, navíc však lze zakoupit i nejrůznější cihly vydávané v limitovaných edicích. Zajímavé jsou kupříkladu motivy ročních období, jako třeba jarní přírody v podobě jahod vyobrazených na cihle či zimní se sněhovými vločkami.

Neobvyklé cihly

Se zajímavým počinem v oblasti zlatých cihel přišla švýcarská rafinerie ve Valcambi. Produkuje zlaté slitky s názvem CombiBar, které patří mezi další typ investičního zlata a jsou zařazeny do kategorie zlatých cihel. Výhodou těchto slitků je jejich lehká a rychlá dělitelnost, na první pohled vypadají jako tabulka čokolády, kterou lze dělit na jednotlivé kostičky. Naprosto stejným způsobem můžeme oddělit zlaté slitky, jak je potřeba. Cihly jsou k dostání ve dvaceti, padesáti i stogramových provedeních.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: investice, zlato

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme