Reklamní pozice premium odkaz

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 2/2

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 2/2

Ilustrační foto

Pioneer Natural Resources

Jeden z předních výrobců a producentů ropy a zemního plynu v Texasu je právě společnost Pioneer Natural Resources. Vlastní zde nejrozsáhlejší pozemky, na nichž může těžba tohoto nerostného bohatství pokračovat i desítky let.

Společnost si přeje zvýšit svou produkci do roku 2026 na čtyřnásobek, tedy na jeden milión barelů ropy denně.
I když došlo v poslední době k oslabení akcií této společnosti a jsou tedy poměrně levné, stále se těší oblibě u investorů a analytici je vidí jako nadějné.
Nynější cena akcií činí okolo 180 dolarů za kus s tím, že nyní jejich cena pozvolna stoupá.

US Foods

Druhý největší distributor potravin v USA je společnost US Foods. Patří také mezi největší společnosti na území Ameriky a daří se jí i na poli obchodování s akciemi. Společnost nabízí tisíce produktů národních značek i svých vlastních výrobků. Od čerstvého masa až po trvanlivé a zmrazené potraviny.
S akciemi se obchoduje na Newyorské burze pod označením USFD a je očekáván jejich růst v řádu deseti procent. Současná cena akcií US Foods činí zhruba 37 dolarů a nadále stoupá.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: akcie

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme