Reklamní pozice premium odkaz

Investice

další > poslední »
zobrazit

Světově nejúspěšnější akcie 2/2

Alphabet Konglomerát, který vznikl pod hlavičkou Google patří mezi společnosti s celosvětovou působností. Jeho cílem je zajistit lepší prostor pro podnikání v internetových službách Googlu a připravit tak půdu i pro další společnosti, které… »

Světově nejúspěšnější akcie 1/2

Stanley Black & Decker Společnost, která byla založena před 175 lety v americkém Connecticutu se původně jmenovala The Stanley Works. Sloučením s Black & Decker vznikla v roce 2010 dnes úspěšná firma Stanley Black & Decker. Předmětem její… »

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 2/2

Pioneer Natural Resources Jeden z předních výrobců a producentů ropy a zemního plynu v Texasu je právě společnost Pioneer Natural Resources. Vlastní zde nejrozsáhlejší pozemky, na nichž může těžba tohoto nerostného bohatství pokračovat i desítky… »

Které akcie patří mezi světově nejúspěšnější? 1/2

Delta Air Lines Mezi jednu z nejúspěšnějších společností na světě, co se akcií týká, patří bezesporu Delta Air Lines. Tento přední letecký dopravce, který působí zejména na území Spojených států, existuje již od roku 1924. Svou činnost však vykazuje… »

Nejúspěšnější stříbrné mince 2/2

Kennedyho stříbrný půldolar Jako vzpomínka na prezidenta J.F. Kennedyho, vznikl stříbrný půldolar s jeho podobiznou, který patří mezi nejoblíbenější americké mince vůbec. Přitažlivý je nejen příběh onoho dolaru, který vznikl jako vzpomínka na prezidenta… »

Nejúspěšnější stříbrné mince 1/2

Slavný stříbrný dolar Zřejmě nejvzácnějším dolarem na světě je Flowing Hair Dollar, který je označován jako úplně první stříbrný dolar, který vydala americká vláda. Vyroben byl v roce 1794. Ražba těchto mincí byla velmi zdlouhavá, a tak vzniklo… »

Které stříbrné mince jsou považovány za nejúspěšnější? 2/2

Javorový list Stříbrná kanadská mince nazvaná Javorový list, patří mezi legendy světové numismatiky z několika důvodů. Kanadská královská mincovna ji razí již od roku 1988, a to každoročně. Jedná se o minci, která obsahuje nejvyšší obsah stříbra… »

další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme