Reklamní pozice premium odkaz

Finance

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Důležité rady o investování pro začátečníky 2/2

Vyberte si oblast, které alespoň lehce rozumíte V rámci investic je dobré mít základní znalosti o druhu investice, ale i o trhu. Je dobré na začátku vybírat takové, o kterých alespoň lehké a základní povědomí máte. Nastudovat další… »

Důležité rady o investování pro začátečníky 1/2

Mějte trpělivost Investování je sice cestou, která vede ke zhodnocení finančních prostředků, ale je třeba říci, také to, že se jedná cestu, která je pozvolná. Rozhodně je třeba při investování vytrvat, jelikož to není aktivita na pár měsíců. Správné… »

Zajímavé bankovní účty pro podnikatele 2/2

Běžný účet od Equa bank Lákadlem tohoto účtu je to, že si ho lze zřídit nejenom v CZK, ale není problém ho vést také v EUR, popřípadě i v USD. Dále je možné zdarma přijímat jakékoliv tuzemské platby, které lze zdarma i odesílat. Nechybí ani… »

Zajímavé bankovní účty pro podnikatele 1/2

Podnikatelský účet od Fio Banky Fio banka v oblasti účtů jasně dominuje. Důvodem je to, že je nabízí bez poplatků. I proto se mezi zajímavé bankovní účty pro podnikatele řadí právě účet od této banky. Kromě bezplatného vedení nejsou účtovány ani… »

Zajímavé investiční nápady 2/2

Aplikace ZÁCHRANKA I tento investiční nápad spadá do kategorie zajímavých mobilních aplikací. Navíc do těch, které dokážou dokonce i zachránit životy. Danou aplikaci je možné mít v mobilním telefonu třeba jenom za účelem toho, aby bylo možné… »

Zajímavé investiční nápady 1/2

Neuron soundware -zajímavá investice Zajímavý startup, který je postavený na umělé inteligenci, které dokáže jednoduše rozeznávat, ale dokáže hlavně rozumět jednotlivým zvukům. Startup Neuron soundware patří mezi zajímavé investiční nápady hlavně… »

Rozhodněte se: Operativní nebo finanční leasing 2/2

Finanční leasing V rámci první fáze je situace podobná, jako u operativního leasingu. Automobil také není váš, ale patří leasingové společnosti. Až v souvislosti s poslední splátkou je převedený na vaši osobu. Během této doby se však k vozu chováte… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit