Reklamní pozice premium odkaz

Daně a právo

zobrazit

Radíme, jak na sestavení výroční zprávy 2/2

Společnosti uvádějí i informace o výzkumu I tím se mnoho společností aktivně zajímá a tak jsou nedílnou součástí samotných výročních zpráv. Stejně tak je kromě výzkumu třeba uvést i informaci o různém vývoji, třeba nových produktů,… »

Radíme, jak na sestavení výroční zprávy 1/2

Výroční zpráva je povinně zveřejňovaným dokumentem, který musí každý rok vyhotovit ty společnosti, kterým to ukládá zákon o účetnictví. Jak zprávu správně sestavit a co musí obsahovat? Při radách, jak na sestavení výroční zprávy, nesmíme zapomínat… »

Rozhodněte se: Daňová evidence nebo paušál 2/2

Výdajový paušál Jedná se o postup, během kterého nás jako podnikatele nezajímají přijaté faktury. Roli hrají jenom ty vystavené. Při sestavení daňového přiznání dochází k tomu, že je z obratu odečtený paušál, který stanoví zákon. Ten se v rámci… »

Rozhodněte se: Daňová evidence nebo paušál 1/2

Daňová evidence Tato možnost se pochopitelně hodí hlavně tomu, kdo má větší náklady. Obecně můžeme říci, že se hodí hlavně tomu, kdo má na svém zboží, ale třeba i službách nižší marži. Pro toho je daňová evidence lepší volbou. Je charakteristická… »

Free fotobanka nezaručí bezproblémovost licencí

Internetové magazíny rostou jako houby po dešti. Každý si chce jejich provozem nějakou korunu přivydělat. To vše za cenu co nejmenších investic. Šetří se skoro všude a na všem. Mezi nejvíce oblíbená místa, kde provozovatelé webových stránek šetří,… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme