Reklamní pozice premium odkaz

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Tomáš Čupr

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Tomáš Čupr

Ilustrační foto

Velice známé jméno v oblasti start-upu je Tomáš Čupr, velice úspěšný podnikatel a také zakladatel star-upu v ČR. Tomáš Čupr je úspěšným zakladatele start-upu, jako je slevomat, nebo damejidlo a rohlik.cz. všechno jsou to známé značky a tak je jasné, že právě Tomáš Čupr jako zakladatel start-upu v ČR dobře ví, co dělá. Mezi zvláštní zájmy zakladatele start-upu v ČR, konkrétně Tomáše Čupra patří především vzdělávání.

Sám se v této oblasti dost rozvíjí, protože si uvědomuje, že to při své podnikavosti a práci potřebuje. Zvláštní zájmy zakladatele start-upu jsou i cestování a mezi vlastnosti zakladatele start-upu patří i odvaha. Tomáš Čupr se v roce 2005 odstěhoval do Velké Británie, kde pracoval na několika projektech a během poměrně krátké chvíle se dostal do vedoucí pozice. Zde už našel i inspiraci pro vznik start-upů. Které by mohl aplikovat právě v ČR. Návrat zpět do domoviny se tak nesl v duchu smělých plánů, které však dovedl k dokonalosti. I to je důvod, proč zvláštní zájmy zakladatele start-upu v ČR Tomáše Čupra se soustřeďují na práci do budoucna, stálé se rozvíjení a vzdělávání, které je nezbytné. Také k tomu přispívá fakt, že tento zakladatel start.upu je často v předstihu s dobou. A tak jsou jeho projekty úspěšné a inspirují jiné k tomu, aby založili podobný start-up.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme