Reklamní pozice premium odkaz

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Oliver Dlouhý

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Oliver Dlouhý

Ilustrační foto

Oliver Dlouhý, velice úspěšný jedinec, který má neméně úspěšné nevlastní bratra, i když v jiném oboru. Jedná se o herce Vladimíra a Michala Dlouhého, kteří jsou tak nevlastními staršími bratry úspěšného podnikatele a zakladatele start-upu v ČR Olivera Dlouhého. Ten založil velice úspěšný projekt kiwi.com, vyhledávač letenek, který je úspěšně používán po celém světě.

Zvláštní zájmy zakladatele start-upu v ČR Olivera Dlouhého jsou poměrně prosté. Hraje na kytaru, nebo vezme kolo a jede se projet. Také zvláštním zájmem zakladatele start-upu v ČR je cestování. Dalo by se předpokládat, že tomu až tak divné nebude, ale je pravdou, že tento úspěšný podnikatel a zakladatel start-upu v ČR, mnoho času nemá. Spíše se soustředí na práci. I proto je tak úspěšný. Zvláštní zájmy zakladatele start-upu v ČR jsou tam poměrně prosté, protože mimo práci se tak věnuje rodině a pak tedy i dalším činnostem, které rád vykonává. Oliver Dlouhý je ale zapálený podnikatel a tak je jeho byznys také jeho zvláštním zájmem zakladatele start-upu v ČR. Je to právě práce, která ho naplňuje a patří k jeho hlavním zvláštním zájmům zakladatele start-upu v ČR.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme