Reklamní pozice premium odkaz

Začít rychle podnikat není sen

Začít rychle podnikat není sen

Ilustrační foto

Nemalá část potenciálních podnikatelů váhá se zahájením vlastního byznysu, protože se obávají komplikací a prodlev spojených se zahájením podnikání. Naštěstí se doba posunula někam jinam a rychlý start není žádná utopie. A to různým byrokratickým nařízením navzdory. Jak je to možné?

Svěřte se odborníkům

Základním klíčem k rychlému začátku podnikání je svěřit tento úkol odborníkům. Profesionální zakládání společnosti je cestou, jak si ušetřit starosti, čas i riziko prodlev. Samozřejmě, že vás to bude něco stát. Ovšem nejedná se o žádné dramatické částky, takže se tato investice rozhodně vyplatí. V opačném případě byste totiž museli nastudovat podmínky založení firmy, zjistit všechny souvislosti a nakonec vše osobně oběhat. A to rozhodně není téma na pár hodin. Navíc platí, že profesionální servis založení firmy lze využít u:

  • společností s ručením omezeným

  • akciových společností

  • v tuzemsku

  • v zahraničí

Sídlo firmy

Další překážkou, kterou budete muset při zahájení podnikání překonat, je zajištění sídla vaší nové společnosti. Sice si můžete zvolit vaše bydliště, ale toto řešení není úplně optimální. Přeci jen je lepší si zachovat soukromí a určitý odstup mezi rodinou a byznysem.

Jednou z nejvíce oblíbených variant je v tomto směru lukrativní virtuální sídlo v Bratislavě, Praze nebo jiných větších městech. Za tuto službu zaplatíte pouze několik stovek měsíčně. Vyřešíte tím problém sídla společnosti a současně získáte dva velké benefity:

  1. Sídlo na zajímavé adrese – každá firma vypadá v očích zákazníků lépe, když sídlí ve velkém městě, nebo dokonce v jeho centru.

  2. Menší pravděpodobnost kontroly – kontrola ze strany finančního úřadu chodí podle statistik v delších intervalech na firmy ve velkých městech, což je dáno jejich vysokou koncentrací a nižším počtem kontrolorů. Naopak na vesnici jsou daňové kontroly častější.

Rozumné výdaje

Pro start podnikání je podstatné i to, abyste neplatili zbytečné náklady. Alespoň do doby, než začnete pořádně vydělávat. Proto je vhodné používat kompatibilní tonery, repasované notebooky apod. To všechno jsou oblasti, kde můžete bez většího rizika uspořit zajímavé peníze, které využijete na reklamu vašich služeb nebo produktů.

 

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání, pr

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.