Reklamní pozice premium odkaz

Vybíráme velkoobchod 1/3

Vybíráme velkoobchod 1/3

Ilustrační foto

Proč si dát s výběrem velkoobchodu práci

Spolupráce s dodavatelem, respektive velkoobchodem je obvykle na delší pokračování než klasický nákup. I to, že při nákupu u velkoobchodu se předpokládá, že si odběratel společně s dodavatelem, tedy velkoobchodem vybudují obchod, spolupráci. Je tak důležité se nad výběrem pozastavit a dostatečně ověřit to, co je nezbytné. Obvykle se počítá s delší spoluprací a také pokud se dohodnou podmínky, může se z dlouhodobé spolupráce čerpat v podobě delších splatností, snížených cen a dalších obdobných výhod.

Jaká kritéria zvolit

Je především důležité se zamyslet i nad dopravou. Velkoobchod může nabízet slušnou cenu, ale pokud se na hůře dostupném místě, či je vzdálen dále než jiné, může to v konečném důsledku hovořit v neprospěch. Jinou alternativou je možnost dopravy, kterou velkoobchod je schopen při nákupech garantovat. To může být další výhodou, která je důležitá pro konečné rozhodnutí.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme