Reklamní pozice premium odkaz

Rozhodněte se: Pronájem sídla firmy, nebo sídlo doma 2/2

Rozhodněte se: Pronájem sídla firmy, nebo sídlo doma 2/2

Ilustrační foto

Sídlo firmy doma

Jedná se o možnost, kdy vaše firma sídlí přímo na adrese vašeho bydliště. Může se jednat o váš dům, ale i byt. Stejně tak se může jednat třeba i o jinou nemovitost, kterou vlastníte, nebo si ji pronajímáte. Důvodem, proč toto řešení zvolit je to, že za něho obvykle nic neplatíte. Pokud navíc pracujete doma, jste v podstatě na sídle firmy neustále k zastižení. Ne vždy to ale může být výhodou, jak se dozvíte níže.

Sídlo firmy doma má výhody a nevýhody

Kromě výše uvedených výhod, které vycházejí z dané charakteristiky je pozitivem i to, že není třeba složitě hledat jakékoliv pronajímané řešení. Stejně tak máte jistotu, že nebudete podezřelí finančnímu úřadu. Nevýhodou však je to, že vás mohou úředníci, ale třeba i klienti nebo zákazníci obtěžovat doma. Stejně tak může být nevýhodou, že v případě bytu je nutné povolení ostatních nájemníků. Dále nesmíme zapomínat ani na nutnost označit danou adresu tabulkou, která uvádí, že zde vaše firma skutečně sídlí. Problémem celé této možnosti může být i to, že firma nebude působit jakkoliv důvěryhodně. Spíše naopak.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání, peníze, zisk

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme