Reklamní pozice premium odkaz

Rozhodněte se: Pronájem sídla firmy, nebo sídlo doma 1/2

Rozhodněte se: Pronájem sídla firmy, nebo sídlo doma 1/2

Ilustrační foto

Pronájem sídla firmy

Jedná se o řešení, které funguje na principu toho, že si pro svou firmu v podstatě jenom pronajmete určitou adresu. Ta je označena jménem vaší firmy. Povinnost se zde zdržovat není. Pouze zde musí být dostupný příjem pošty, což pronájem sídla firmy v rámci svých služeb umožní. Dnes není problém tímto způsobem umístit svou firmu v podstatě na jakékoliv místo v zemi. Podíváme-li se na danou možnost blíže, lze se s ní setkat i pod názvem virtuální sídlo, nebo virtuální kancelář.

Jaké má pronájem sídla firmy výhody a nevýhody?

Pozitivem je rozhodně to, že můžete pro svou firmu zvolit i prestižní adresu ve velkém městě. Dále jsou výhodou také příznivé ceny, které se mohou pohybovat řádově ve stokorunách. Někdy lze získat sídlo zdarma, a to spolu s objednávkou založení celé firmy. Chybět nemusí ani nabídka doprovodných služeb, jako je:

  • Přepojování telefonů a přeposílání pošty

  • Pronájem zasedacích místností

  • Přijímání návštěv

Nevýhodou dané možnosti může být to, že firmy umísťované do největších měst mohou být více kontrolováni, a to hlavně za účelem toho, zda není porušován zákon. Zde však záleží na konkrétním posouzení finančního úřadu. U podnikatelských forem, které lze vykonávat například z domova je toto řešení v podstatě ideální a dá se říci, že i zcela bez problémů.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: podnikání, zisk

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme