Reklamní pozice premium odkaz

Finanční poradenství nabízí každému svobodu a možnost zajímavých výdělků. Navíc v tom nejste sami!

Finanční poradenství nabízí každému svobodu a možnost zajímavých výdělků. Navíc v tom nejste sami!

Ilustrační foto

Stát se finančním poradcem je určitě jednou ze zajímavých možností, jak se postavit na vlastní nohy. Jedná se o podnikání, které vyžaduje nejenom schopnost komunikace a pro klientský přístup, ale i znalosti a ochotu se neustále vzdělávat. Jedině tak bude finanční poradce konkurenceschopný a dokáže nabídnout svým klientům aktuální informace.

Servis pro finanční poradce

Sledovat nové trendy na finančních a pojistných trzích, analyzovat informace a následně vše přetavit do smysluplných a kvalitních služeb pro klienty není nic jednoduchého. To je také hlavní důvod, proč čím dál větší počet finančních poradců využívá brokerpool.

Jedná se o servisní organizaci, jenž finančním poradcům nabízí vše potřebné. Vedle již zmíněných servisních služeb tyto organizace také nabízejí:

  • CRM systém

  • analytický software

  • legislativní zázemí

  • vzdělávání

  • vlastní výběr nabízených produktů

  • a mnoho dalšího

Velký výběr brokerpoolů

V České republice není finanční poradce závislý pouze na jediné servisní organizaci, takže je z čeho vybírat. Přesto platí, tak jako v každém oborů, že existují lídři trhu. Mezi ně nepochybně patří servisní organizace Broker Trust, která působí na finančním trhu již od roku 2001. Určitě i to je důvod, proč jejich služby využívá již více, než 2 000 finančních poradců.

Pro jaké finanční oblasti je využití servisní organizace vhodné?

Pod finančním poradenstvím se skrývá hned několik zásadních okruhů, které jsou klienty využívány. Na prvním místě musíme zmínit velký počet různých pojistných produktů. Další oblíbenou oblasti je hypoteční trh, protože bez hypotéky si v současnosti málokdo pořídí vlastní bydlení. Důležitou a neustále rostoucí sférou jsou investice. Podstatné jsou i různé druhy spoření, přičemž nejznámějšími jsou penzijní a stavební. Spořit lze ale i např. do zlata. Záleží tedy na každém finančním poradci, pro co se rozhodne a jaké téma mu je blízké.

 

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Kreditweb.cz

Štítky: investice, hypotéka, pr, podnikání, peníze

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Kreditweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Kreditweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Kreditweb.cz.

Z dalších webů vybíráme