Reklamní pozice premium odkaz

Podnikání

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Základní informace o podnikání právnických osob 2/2

Ručí do výše svého kapitálu Nejznámější formou podnikání jako právnická osoba je společnost s ručením omezením. Ta má jednu velkou výhodu, která se týká ručení. To je realizováno jenom do výše základního kapitálu. To se hodí hlavně v případě odpovědnosti… »

Základní informace o podnikání právnických osob 1/2

Vystupuje sama za sebe Podnikání právnických osob je unikátní hlavně v tom, že i když danou firmu může vlastnit několik různých lidí, a další v ní jsou jakkoliv jinak zapojeny, hrají zde jenom minimální roli. A to proto, že právnická osoba… »

Základní informace o podnikání fyzických osob 2/2

Účetnictví nemusí být složití Živnostenské oprávnění umožňuje několik cest, jak vést účetnictví. Hitem je takzvaná daňová evidence, kdy není problém vést jenom příjmy a výdaje. A ani ty nemusí být nutné, jelikož v mnoha oborech lze uplatnit… »

Základní informace o podnikání fyzických osob 1/2

Mají na výběr několik variant Současné fyzické osoby, které se rozhodnou vydat se do podnikatelského světa, mají na výběr hned několik variant, kterými se mohou vydat. Vybrat si mohou podle svého uvážení, ale i podle toho, co jim v souvislosti s oborem… »

Jak připravit firmu na prodej 2/2

Nechte si vypracovat dohodu o mlčenlivosti Pamatujte, že firmu určitě budete nabízet více zájemcům. Pokud nechcete, aby se citlivé informace dostaly ven, do nepovolaných rukou, mějte sepsanou dohodu o mlčenlivosti. Kdokoliv bude chtít znát… »

Jak připravit firmu na prodej 1/2

Zkompletujte veškeré dokumenty První krok, jak připravit firmu na prodej je spojený s tím, že budete kompletovat veškeré dokumenty, které souvisí hlavně s účetnictvím firmy. Právě tyto dokumenty bude chtít potenciální kupující vidět. Různých dokumentů… »

Čeho se vyvarovat při začátku podnikání 2/2

Každý produkt potřebuje marketing Tvrzení o tom, že dobrý produkt se prodává sám, nikdy nevěřte. I ten nejlepší produkt na trhu potřebuje marketing. Je třeba, aby o něm lidi věděly, a aby ho znaly. Teprve potom je zde jistota spojená… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit