Reklamní pozice premium odkaz

Byznys a práce

další > poslední »
zobrazit

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Tomáš Čupr

Velice známé jméno v oblasti start-upu je Tomáš Čupr, velice úspěšný podnikatel a také zakladatel star-upu v ČR. Tomáš Čupr je úspěšným zakladatele start-upu, jako je slevomat, nebo damejidlo a rohlik.cz. všechno jsou to známé značky a tak… »

Zvláštní zájmy zakladatelů start-upů v ČR - Oliver Dlouhý

Oliver Dlouhý, velice úspěšný jedinec, který má neméně úspěšné nevlastní bratra, i když v jiném oboru. Jedná se o herce Vladimíra a Michala Dlouhého, kteří jsou tak nevlastními staršími bratry úspěšného podnikatele a zakladatele start-upu… »

Finanční poradenství nabízí každému svobodu a možnost zajímavých výdělků. Navíc v tom nejste sami!

Stát se finančním poradcem je určitě jednou ze zajímavých možností, jak se postavit na vlastní nohy. Jedná se o podnikání, které vyžaduje nejenom schopnost komunikace a pro klientský přístup, ale i znalosti a ochotu se neustále vzdělávat. Jedině tak bude… »

Vybíráme velkoobchod 3/3

Hledání informací o velkoobchodu Předem je tak rozhodně potřeba si všechno potřebné zjistit a rozhodně nic neponechat náhodě. Přece jen spolupráce s velkoobchodem se předpokládá, že bude fungovat delší čas. Podstatné informace o historii… »

Vybíráme velkoobchod 2/3

Jak hledat informace o společnosti Nejen cena a výhody při dopravě zboží, ale i samotná společnost, která velkoobchod provozuje je důležitou značkou, a tak také kritériem, na základě, kterého bude o dodavateli, tedy velkoobchodu… »

Vybíráme velkoobchod 1/3

Proč si dát s výběrem velkoobchodu práci Spolupráce s dodavatelem, respektive velkoobchodem je obvykle na delší pokračování než klasický nákup. I to, že při nákupu u velkoobchodu se předpokládá, že si odběratel společně s dodavatelem, tedy… »

Bez čeho se při obchodování se zahraničím určitě neobejdete?

Česká republika je pro obchodníky relativně malý trh. A v případě, že chcete rozjet opravdu úspěšný a výdělečný byznys, tak je vždy lepší, když svoje zaměření rozšíříte i do zahraničí. To platí nejenom pro export, ale i import. V cizině… »

další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme