Reklamní pozice premium odkaz

Byznys a práce

další > poslední »
zobrazit

Finanční poradenství nabízí každému svobodu a možnost zajímavých výdělků. Navíc v tom nejste sami!

Stát se finančním poradcem je určitě jednou ze zajímavých možností, jak se postavit na vlastní nohy. Jedná se o podnikání, které vyžaduje nejenom schopnost komunikace a pro klientský přístup, ale i znalosti a ochotu se neustále vzdělávat. Jedině tak bude… »

Vybíráme velkoobchod 3/3

Hledání informací o velkoobchodu Předem je tak rozhodně potřeba si všechno potřebné zjistit a rozhodně nic neponechat náhodě. Přece jen spolupráce s velkoobchodem se předpokládá, že bude fungovat delší čas. Podstatné informace o historii… »

Vybíráme velkoobchod 2/3

Jak hledat informace o společnosti Nejen cena a výhody při dopravě zboží, ale i samotná společnost, která velkoobchod provozuje je důležitou značkou, a tak také kritériem, na základě, kterého bude o dodavateli, tedy velkoobchodu… »

Vybíráme velkoobchod 1/3

Proč si dát s výběrem velkoobchodu práci Spolupráce s dodavatelem, respektive velkoobchodem je obvykle na delší pokračování než klasický nákup. I to, že při nákupu u velkoobchodu se předpokládá, že si odběratel společně s dodavatelem, tedy… »

Bez čeho se při obchodování se zahraničím určitě neobejdete?

Česká republika je pro obchodníky relativně malý trh. A v případě, že chcete rozjet opravdu úspěšný a výdělečný byznys, tak je vždy lepší, když svoje zaměření rozšíříte i do zahraničí. To platí nejenom pro export, ale i import. V cizině… »

Založit firmu není věda. Přesto byste to neměli podcenit!

Jestliže se chystáte založit firmu, měli byste vědět, že i sebemenší krok vám může ovlivnit její ziskovost. Samozřejmě to nemusí platit vždycky. Zejména pokud máte zajímavý byznys plán, který aktuálně nemá adekvátní konkurenci. Takových podnikatelských… »

Začít rychle podnikat není sen

Nemalá část potenciálních podnikatelů váhá se zahájením vlastního byznysu, protože se obávají komplikací a prodlev spojených se zahájením podnikání. Naštěstí se doba posunula někam jinam a rychlý start není žádná utopie. A to různým byrokratickým… »

další > poslední »
zobrazit